Telefon na misje

Foto. Archiwum Fundacji "Serce bez granic"

Przez cały kres Wielkiego Postu w szkołach i parafiach diecezji sandomierskiej trwa zbiórka niepotrzebnych telefonów komórkowych.

Wielu zastanawia się może co z nimi zrobić. Teraz jest okazja do mądrego przeznaczenia tych urządzeń. Telefony mogą być w różnym stanie – dobre oraz zepsute. Aparaty zostaną poddane recyklingowi lub rozebrane na części. Dochód z całej tej operacji będzie przeznaczony na pomoc szpitalowi im. kard. Adama Kozłowieckiego w Lusace w Zambii. Telefony można składać w parafiach oraz w szkołach biorących udział w akcji.

Należy pamiętać, by umieścić je w plastikowym woreczku. Wszystkie aparaty zostaną odebrane po świętach Wielkanocnych. Bliższe informacje o akcji można uzyskać pod numerem telefonu 667 339 673 lub poprzez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej – danielk7@o2.pl.