Serdecznie zapraszamy na uroczystą Galę wręczenia Diecezjalnej Nagrody Arbor bona, która odbędzie się 30 maja o godz. 17.00 w Domu Katolickim w Sandomierzu.
Podczas wydarzenia uhonorowane zostaną osoby wybrane przez Kapitułę Nagrody, szczególnie zasłużone dla Diecezji w trzech kategoriach: Ewangelizacji, Świadectwa życia chrześcijańskiego oraz Społeczno-charytatywnej.
Galę uświetni występ Katarzyny Żak.