18.1 C
Sandomierz
wtorek, 23 czerwiec, 2026
Strona główna Diecezjalne Spotkanie Młodych w Ożarowie

Diecezjalne Spotkanie Młodych w Ożarowie



20 czerwca 2026 roku w Ożarowie odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodych. Do udziału zapraszamy młodzież od około 13. roku życia wraz z duszpasterzami, katechetami, animatorami i opiekunami.

W programie wydarzenia znajdą się: zawiązanie wspólnoty, zabawy integracyjne, świadectwo Wojciecha Czuby – „Ślimaka na Pustyni”, koncert Edzia / Edzio Rap oraz Msza Święta.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.00, a zakończenie spotkania przewidziane jest po Eucharystii o godz. 14.00.

Zgłoszenia grup przyjmowane są do 31 maja 2026 roku poprzez formularz internetowy:

https://docs.google.com/forms/d/1XVbjLuCvahd6TbALUixGtr7Kt9Et4wZdl85bHAr3y0Q/edit

Serdecznie zapraszamy młodych do wspólnej modlitwy, radości i spotkania we wspólnocie Kościoła!

PODZIEL SIĘ