Amatorski Turniej Szachowy w Tarnobrzegu

O Puchar bł. Wincentego Kadłubka walczyli szachiści w sobotnim Turnieju Szachowym zorganizowanym przez Parafię Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu oraz Rycerzy św. Jana Pawła II.

Zawody zostały zorganizowane w Szkole Katolickiej w Tarnobrzegu i zgromadziły ponad 30 uczestników w rożnym przedziale wiekowym. Za całość właściwego przebiegu rozgrywek odpowiedzialny był pan Wojciech Bulanowski z Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II.

Wyniki i ostateczna klasyfikacja znajduje się pod linkiem: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_4306/results.html?l=pl&tb=2_&fbclid=IwAR19fjakkSAydhiyl3RfoQieatHHaVA4OHeHriMlhMkzBJYwa_XQ5JIIS7Q

Turniej został zorganizowany w ramach cyklu „Grand Prix – Święci także w szachy grali”. Kolejne rozgrywki odbędą się we wrześniu w Stalowej Woli i w październiku w Sandomierzu.

Ks. Rafał Kusiak
Kapłan Diecezji Sandomierskiej, edukator medialny, medioznawca, Diecezjalny Asystent Kościelny Akcji Katolickiej Diecezji Sandomierskiej.