Domowy Kościół ze Stalowej Woli w Bieszczadach

W pierwszy weekend września wspólnota Domowego Kościoła parafii św. Floriana w Stalowej Woli wraz z księdzem Łukaszem Kołodziejem wybrali się w Bieszczady. W Ośrodku Rekolekcyjnym w Uhercach Mineralnych postanowili rozpocząć kolejny rok pracy formacyjnej, dziękując za czas wakacji oraz prosząc o dobry i owocny rok dla nich oraz dla ich dzieci.

W sobotę rano po Mszy Świętej cała wspólnota wyruszyła na szlak Połoniny Wetlińskiej. Celem wędrówki była “Chatka Puchatka”, a więc najwyżej położone schronisko turystyczne w Bieszczadach.

Był to piękny czas, w którym udało się nam zbliżyć zarówno do Pana Boga, jak i do siebie nawzajem. Wspólny czas radości oraz trud wędrówki pokazał nam, że tylko z Bogiem i we wspólnocie z drugim człowiekiem możemy w pełni żyć i każdego dnia wzrastać.

Red.
Redakcja Diecezji Sandomierskiej w Internecie