Koncert kolęd i pastorałek w Szewnie

W niedzielę 28 stycznia w parafii pw. św. Mikołaja w Szewnie odbył się koncert kolęd i pastorałek.

Zbliżając się do końca czasu kolędowania, w naszej świątyni zabrzmiały piękne polskie kolędy i chwytające serce pastorałki. Wykonawcami były dzieci z Przedszkola parafialnego przygotowane przez dyrektora s. Agnieszkę Jurek, schola Dzieci Maryi, również pod przewodnictwem s. Agnieszki, oraz chór Ad Deum prowadzony przez organistkę szewieńskiej parafii p. Sylwię Gryzkę-Ośko. Gościnnie wystąpił z akompaniamentem klawiszowym p. Kamil Ośko. Mury naszej świątyni wypełniły się wiernymi zarówno z Szewnej jak i z sąsiednich parafii.

Serdecznie dziękujemy organizatorom i wykonawcom za ten niezwykły czas i już oczekujemy na kolejne koncerty.

Dziękujemy proboszczowi i gospodarzowi parafii ks. Tomaszowi Cuberowi.

Maria Jędrzejewska

Red.