Ministranci i schola z Serbinowa na górskim szlaku

Na szlaku górskim, termach, w rozgrywkach drużynowych i sportowych ministranci i schola z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy spędzała wspólnie czas podczas wypoczynku w Zakopanem w dniach 10-15 lipca.

Sześciodniowa kolonia była okazją do integracji i radosnego przeżywania czasu dla dzieci zaangażowanych w duszpasterstwo przyparafialne. Organizacji wypoczynku podjął się ks. Rafał Kusiak. Dla ministrantów i scholki parafialnej wyjazd był wyrazem wdzięczności za ich codzienną posługę w kościele w ciągu roku szkolnego.

Pośród atrakcji znalazły się piesze wędrówki górskie, dwukrotny wyjazd na termy, kręgle, kino, rozgrywki drużynowe w ośrodku, dyskoteki i wspólne zabawy.

Relacja z wypoczynku znajduje się poniżej:

Ks. Rafał Kusiak
Kapłan Diecezji Sandomierskiej, edukator medialny, medioznawca, Diecezjalny Asystent Kościelny Akcji Katolickiej Diecezji Sandomierskiej.