Quiz “Co wiem o bł. Wincentym Kadłubku?”

Jesteś uczniem szkoły podstawowej i chciałbyś sprawdzić swoją wiedzę na temat patrona diecezji sandomierskiej błogosławionego biskupa Wincentego Kadłubka? Masz na to szansę biorąc udział w Diecezjalnym Quizie „Co wiem o bł. Wincentym Kadłubku?”.

Turniej odbędzie się 6 października w piątek o godzinie 10.00 w sali teatralnej przy parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkoły podstawowej po wcześniejszym zgłoszeniu przez formularz elektroniczny zamieszczony pod linkiem na stronie www.diecezjasandomierska.pl. Z każdej szkoły można zgłosić maksymalnie dwóch uczniów. Limit uczestników quizu wynosi 100 osób. Rozgrywki odbywać się będą na platformie edukacyjnej „Kahoot!”. Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać smartfon z aplikacją mobilną „Kahoot!” wraz z dostępem do Internetu. Quiz będzie podzielony na 3 etapy. Osoba z największą ilością zsumowanych punktów zdobędzie tytuł “Mistrza Wiedzy o bł. Wincentym Kadłubku”.

Organizatorem konkursu jest Akcja Katolicka Diecezji Sandomierskiej oraz Wydział Nauki i Wychowania Katolickiego Diecezji Sandomierskiej. Szczegóły quizu znajdują się na stronie www.diecezjasandomierska.pl.

Przykładowy quiz znajduje się tutaj: https://create.kahoot.it/details/4023ed4b-72d7-4fed-8a27-f9d551a99e3c

Regulamin Quizu

Ks. Rafał Kusiak
Kapłan Diecezji Sandomierskiej, edukator medialny, medioznawca, Diecezjalny Asystent Kościelny Akcji Katolickiej Diecezji Sandomierskiej.