Rekolekcje dla kobiet ze św. Marią Magdaleną

W dniach 13-15 stycznia w Sandomierzu odbyły się rekolekcje dla kobiet. Organizatorem tych rekolekcji były Siostry Służki NMP Niepokalanej przy współpracy z Duszpasterstwem Kobiet Diecezji Sandomierskiej. Rekolekcje poprowadził ks. dr Michał Powęska, biblista i prefekt Sandomierskiego Seminarium Duchownego. W posłudze sakramentalnej podczas rekolekcji pomagali również: Diecezjalny Duszpasterz Kobiet ks. dr Grzegorz Staszczak oraz Diecezjalny Duszpasterz Rodzin ks. dr Konrad Fedorowski.

W czasie tych dni rekolektantki podążały śladami św. Marii Magdaleny, odkrywając jej głębię relacji z Jezusem, by potem móc pogłębić własną i wyruszyć w drogę do dna swoich kobiecych serc. Był to czas bardzo owocny, za który każda uczestniczka wyraziła głęboką wdzięczność Bogu i wszystkim obecnym.

Red.
Redakcja Diecezji Sandomierskiej w Internecie