-  sobota, 20 czerwiec 10:00
 sobota, 20 czerwiec 16:00 - Ożarów, par. św. Stanisława
-
ul. Sandomierska 7
Ożarów
świętokrzyskie
20 czerwca 2026 roku w Ożarowie odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodych. Do udziału zapraszamy młodzież od około 13. roku życia wraz z duszpasterzami, katechetami, animatorami i opiekunami.
W programie wydarzenia znajdą się: zawiązanie wspólnoty, zabawy integracyjne, świadectwo Wojciecha Czuby – „Ślimaka na Pustyni”, koncert Edzia / Edzio Rap oraz Msza Święta.
Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.00, a zakończenie spotkania przewidziane jest po Eucharystii o godz. 14.00.
Zgłoszenia grup przyjmowane są do 31 maja 2026 roku poprzez formularz internetowy:
https://docs.google.com/forms/d/1XVbjLuCvahd6TbALUixGtr7Kt9Et4wZdl85bHAr3y0Q/edit
Serdecznie zapraszamy młodych do wspólnej modlitwy, radości i spotkania we wspólnocie Kościoła!

