16.2 C
poniedziałek, 16 wrzesień, 2024
Strona główna Festiwal Piosenki Patriotyczno-Religijnej

Festiwal Piosenki Patriotyczno-Religijnej

Kto śpiewa, dwa razy się modli” – Święty Augustyn. Kierując się tymi słowami, z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do kolejnej, VII już edycji Festiwalu Piosenki Patriotyczno-Religijnej!

Spotkanie to, przez lata jest okazją do wspólnej modlitwy, dziękczynienia Panu Bogu za to, że możemy cieszyć się życiem w niepodległym kraju a także jest okazją do zaprezentowania muzycznych talentów!

Tak jak w ubiegłych latach, nasz Festiwal odbędzie się w III etapach:

I ETAP: Zgłoszenia
Zgłoszenia online przez formularz (link na dole) – 10-17.10.2023 r.
Wrzucenie piosenki na prywatny kanał w platformie YouTube i wysłanie linku do nagrania na adres ksm.sandomierz@gmail.com – 17-24.10.2023 r. godz 23:59 (UWAGA! szczegółowe wymagania, jakie powinno spełniać nagranie znajduje się w regulaminie)

II ETAP: Eliminacje
Ogłoszenie listy zakwalifikowanych w finale – 31.10.2023 r.
Zgłoszenie tytułu utworu prezentowanego w finale – do 07.11.2023 r.

III ETAP: Finał
Finał VII Festiwalu Piosenki Patriotyczno-Religijnej w domu parafialnym przy parafii pw. św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli w Gorzycach – 18.11.2023 r.

Regulamin i szczegółowe wymagania: https://docs.google.com/document/d/1R8_tQjF2An5EBEA32iz-FMMskPK3bvhz19Ztr4lxAF0/edit?usp=sharing

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/k5DqdX94yeVGDsE78

Wszelkie pytania prosimy kierować na numer 609 403 124 lub adres: ksm.sandomierz@gmail.com

TO NIE WSZYSTKO!
Tego dnia, będziemy przeżywać Wielki Dzień Wspólnoty! Pragniemy podkreślić wagę tego dnia (18.11.2023) jakim jest wspomnienie Bł. Karoliny – Naszej Patronki i spędzić razem ten piękny czas!

Co to oznacza?

Oznacza to, że na ten piękny dzień będą składać się różne wydarzenia:
Msza Święta, podczas której nasi kandydaci złożą uroczyste przyrzeczenie, stając się pełnoprawnymi członkami Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, VII Festiwal Piosenki Patriotyczno-Religijnej, który jest okazją do zaprezentowania swoich talentów,
Zabawa Andrzejkowa, bo kto nie lubi się dobrze bawić? Podczas imprezy spędzimy czas na świetnej zabawie, tańcu, śpiewie i integracji!