9.2 C
Sandomierz
piątek, 14 czerwiec, 2024
Strona główna Kurs „Maria Magdalena” dla kobiet

Kurs „Maria Magdalena” dla kobietTemat: Uciesz się swoją kobiecością!

“Chcesz odkryć na nowo co to znaczy być kobietą? Chcesz dowiedzieć się, co o tym myśli Bóg? Na kursie „Maria Magdalena” nie tylko ucieszysz się swoją kobiecością, ale i dowiesz się, jak to powołanie realizować na co dzień! Zadbaj o siebie, oderwij się na jeden weekend od pędu życia…

Na kursie zatrzymasz się nad swoim wnętrzem, naładujesz baterie, uporządkujesz relacje, fałszywe myślenie na swój temat…i wiele innych spraw, które być może zamiatasz pod dywan od lat. Spotkasz Jezusa, który patrzy na Ciebie i widzi Twoje piękno.

Zachęcamy do wysłuchania krótkiego zaproszenia na kurs w “Podglądzie kursu” na stronie internetowej: https://snepallotyni.pl/courses/kurs-maria-magdalena-10-12-02-23/

Treści są bardzo uniwersalne. Kurs przeznaczony dla kobiet w każdym wieku (18+) i powołaniu stanowym. Wszystkie konferencje głoszą kobiety.

Termin: 10-12 lutego 2023
Zapisy: do wyczerpania miejsc

Ramy czasowe kursu: piątek 18:00 – ok. 21:30, sobota 09:00 – ok. 21:00, niedziela 09:00 – ok. 12:30 – z przerwami.

Początek: w piątek o godz. 18:00 (Msza Święta parafialna), rejestracja uczestników odbywa się bezpośrednio po Mszy Świętej w Domu Parafialnym przy ul. Dobkiewicza 6A (w tym dniu nie ma kolacji), rozpoczęcie kursu ok. godz. 19:00.
Zakończenie: w niedzielę ok. godz. 12:30 (w niedzielę nie ma obiadu).
Miejsce kursu: Parafia Chrystusa Króla Jedynego Zbawiciela Świata, Ul. Dobkiewicza 6, 27-600 Sandomierz
Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 130 PLN (zawiera: obiad i kolację w sobotę, ciastka, kawę / herbatę, materiały dydaktyczne).
Nocleg: Istnieje możliwość rezerwacji dodatkowo noclegu w cenie 140 PLN (dwie doby z pełnym wyżywieniem). Płatne na miejscu w gotówce w Domu Parafialnym. Ilość miejsc ograniczona.

PODZIEL SIĘ