18.4 C
sobota, 27 lipiec, 2024
Strona główna Kurs Nowe Życie

Kurs Nowe Życie

Księża Pallotyni zapraszają na kolejny w Sandomierzu kurs ewangelizacyjny.

Jeśli szukasz doświadczenia żywego, bliskiego Boga, potrzebujesz odświeżyć swoją wiarę lub odnaleźć na nowo sens – ten kurs jest dla Ciebie!

Kurs ten jest jedną z odpowiedzi na wezwanie do Nowej Ewangelizacji. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. Mogą na niego jechać zarówno ci, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i ci, którzy tego nie dostrzegają. Na tym kursie możesz rozpocząć lub odnowić swoją więź z Bogiem poprzez osobiste spotkanie z Chrystusem Zmartwychwstałym.

Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

ZAPISY: w zakrystii lub na stronie https://snepallotyni.pl/courses/kurs-nowe-zycie-22-24-09-23-sandomierz/

Termin: 22-24 września 2023
Ramy czasowe kursu: piątek 18:00 – ok. 21:30, sobota 09:00 – ok. 21:00, niedziela 09:00 – ok. 12:30 – z przerwami

Początek: w piątek o godz. 18:00 (Msza Święta parafialna), rejestracja uczestników odbywa się bezpośrednio po Mszy Świętej w Domu Parafialnym przy ul. Dobkiewicza 6A (w tym dniu nie ma kolacji), rozpoczęcie kursu ok. godz. 19:00.

Zakończenie: w niedzielę ok. godz. 13:00 (w niedzielę nie ma obiadu)

Miejsce kursu: Parafia Chrystusa Króla Jedynego Zbawiciela Świata, Ul. Dobkiewicza 6, 27-600 Sandomierz

Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 140 PLN (zawiera: obiad i kolację w sobotę, ciastka, kawę/herbatę, materiały dydaktyczne)

Nocleg: Istnieje możliwość rezerwacji dodatkowo noclegu w cenie 140 PLN (dwie doby z pełnym wyżywieniem). Płatne na miejscu w gotówce w Domu Parafialnym. Ilość miejsc ograniczona. Uwaga: Aby zarezerwować nocleg należy zaznaczyć taką opcję w formularzu zgłoszeniowym.