25.6 C
Sandomierz
sobota, 04 Lipiec, 2020
Strona główna Piknik Patriotyczno – Rodzinny

Piknik Patriotyczno – RodzinnyCaritas Diecezji Sandomierskiej Centrum Caritas w Rudniku nad Sanem, Miasto i Gmina Rudnik nad Sanem serdecznie zapraszają na Piknik Patriotyczno – Rodzinny, połączony z dniem Matki i Dziecka, który odbędzie się 16 czerwca 2019 r. o godz.16:00 na placu Centrum Caritas w Rudniku nad Sanem.

W programie przewidziane są zabawy z DJ OMEGĄ dla dzieci i rodziców, zumba, fitness, parada Motocyklistów Rudnickiego Zagłębia Wikliniarskiego, występy akrobatyczno – taneczne uczniów z Placówki Artystycznej ,,Nowy Świat”.

Centralnym punktem naszego pikniku będzie około dwugodzinny koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Każdy uczestnik naszego pikniku może wziąć udział w loterii, gdzie każdy los będzie wygrany. Ponadto z pośród wszystkich losów będzie losowana nagroda główna i nagrody pocieszenia.

Dodatkowo zapraszamy do stoisk Klubu Seniora i Sióstr Salezjanek. Dzieciom polecamy dmuchane zjeżdżalnie, ściankę wspinaczkową, animacje balonowe, malowanie twarzy paznokci, kiermasz wyrobów rękodzielniczych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy w Rudniku nad Sanem. Swoje wozy zaprezentują strażacy i policja. Zapraszamy również na ciepłe kiełbaski z grilla.

PODZIEL SIĘ