-1.3 C
Sandomierz
sobota, 09 grudzień, 2023
Strona główna Rekolekcje dla Młodzieży Męskiej

Rekolekcje dla Młodzieży MęskiejZapraszamy na wyjątkowe rekolekcje “Rekolekcje z Nikodemem”, które odbędą się w dniach 1-3 grudnia 2023 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu. Pamiętaj, że “Nigdy nie jest za późno”, aby zatrzymać się w codziennym biegu, zastanowić nad swoim życiem duchowym i nawiązać głębszą relację z Bogiem.

To doskonała okazja dla młodzieży męskiej ze szkół średnich i studentów, aby wyrwać się z rutyny, poszukać wewnętrznego spokoju oraz odnaleźć nowy sens i kierunek w życiu.

Rekolekcje to czas na refleksję, modlitwę i rozmowy, które pomogą Ci zrozumieć własną drogę wiary oraz umocnią Twoje postanowienia.

Nie przegap szansy na przeżycie niezapomnianych chwil w pięknej, jesiennej scenerii Sandomierza. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 listopada. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na: www.wsd.sandomierz.pl/weekendowe-dni-skupienia.

Przyjdź i doświadcz odnowy duchowej w wyjątkowej atmosferze. Odkryj, jak wiele możesz zyskać, dając sobie czas na zastanowienie i głębsze spotkanie z wiarą. Czekamy na Ciebie!

PODZIEL SIĘ