Zjazd Diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

15 czerwca w Sandomierzu odbył się Zjazd Diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej diecezji.

Podczas Zjazdu Diecezjalnego miały miejsce także wybory do kolejnej kadencji Zarządu i Diecezjalnej Komisji Rewizyjnej KSM DS.

Zjazd Diecezjalny rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, następnie udaliśmy się do Katolickiego Domu Kultury im. Św. Józefa. Tam nastąpiło podsumowanie prac kadencji, złożenie sprawozdań oraz przedstawienie kandydatów do Zarządu i Diecezjalnej Komisji Rewizyjnej na lata 2024-2026.

Miło nam poinformować, że bp Krzysztof Nitkiewicz 24 czerwca 2024 roku mianował Prezesem Zarządu Daniela Kozieła z parafii Olbierzowice oraz potwierdził wybór pozostałych członków Zarządu i DKR na lata 2024-2026:

Zastępca Prezesa – Eliza Kurowska z parafii Zofiówka
Członek Delegat na Krajową Radę – Patrycja Rębisz z parafii Krzątka
Skarbnik – Emilia Słowik z parafii Radomyśl nad Sanem
Sekretarz – Bartosz Pietrzyk z parafii Potok Wielki
Zastępca Sekretarza – Dawid Karaban z parafii Radomyśl nad Sanem
Członek Zwyczajny – Aleksandra Zawisza z parafii Gościeradów

Przewodniczący DKR – Wiktoria Torba z parafii Lipa
Zast. Przewodniczącego – Urszula Brocka z parafii św. Bartłomieja w Staszowie
Członek – Adrian Jaskowski z parafii Radomyśl nad Sanem

Asystentami Diecezjalnymi KSM w naszej diecezji są ks. Łukasz Chmiel oraz ks. Łukasz Kołodziej.

Prosimy o modlitwę w intencji nowego Zarządu!

Red.
Redakcja Diecezji Sandomierskiej w Internecie