II Piknik Parafialny w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Nowej Dębie

W niedzielę, 21 czerwca 2026 roku, przy parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Nowej Dębie odbył się II Piknik Parafialny, który zgromadził licznych parafian, mieszkańców miasta oraz zaproszonych gości.

Wydarzenie było okazją do integracji wspólnot parafialnych, rodzinnego spotkania oraz wspólnego spędzenia czasu w atmosferze radości i życzliwości. Na uczestników czekały liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, konkursy, animacje, występy muzyczne oraz bogata oferta gastronomiczna przygotowana przez parafian i lokalne środowiska.

Nad przebiegiem wydarzenia czuwali duszpasterze parafii wraz z licznym gronem wolontariuszy, wspólnot parafialnych oraz osób zaangażowanych w przygotowanie pikniku. W organizację przedsięwzięcia włączyli się również sponsorzy, przedstawiciele władz lokalnych, jednostki samorządowe, Ochotnicza Straż Pożarna oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza.

II Piknik Parafialny stał się pięknym świadectwem jedności i współpracy lokalnej społeczności, a także okazją do budowania więzi pomiędzy parafianami. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tego wydarzenia oraz uczestnikom za wspólnie spędzony czas.

PODZIEL SIĘ
Ks. Grzegorz Słodkowski
Rzecznik Diecezji Sandomierskiej
tel. 538 628 370
rzecznik@diecezjasandomierska.pl
Redaktor "Gościa Sandomierskiego"
http://sandomierz.gosc.pl/