Droga do Betlejem – II Środa

Przyjdźcie do mnie wszyscy! Każdy ma swoje miejsce przy Jezusie. Każdy jest przez niego oczekiwany i chciany. Jeśli jesteś znękany, obciążony czymkolwiek, Jezus Cię dzisiaj zaprasza! Doświadcz Jego bliskości.

Jezus przemówił tymi słowami: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźmijcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem łagodny i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie”. (Mt 11,28-30)

PODZIEL SIĘ
    Ks. Jarosław Raczak
    Student dziennikarstwa, idealista pragnący naprawiać świat. Oddany bez reszty ludziom. Miłośnik białego szaleństwa i nowych technologii. Stara się być – najlepszą z możliwych – wersją księdza. jarekraczak@gmail.com