Dzień Małżeński w Baranowie Sandomierskim

Dziesiątego listopada br. w Baranowie Sandomierskim odbył się Dekanalny Dzień Małżeński. Mszy św. o godz. 11.00 przewodniczył ks. Tomasz Cuber, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin w Sandomierzu. Wygłosił on również kazanie nt.  budowania relacji małżeńskiej oraz wpływu rodziców na wychowanie swoich dzieci. Eucharystia zakończyła się indywidualnym błogosławieństwem małżonków. Dalsza część uroczystości miała miejsce w Szkole Podstawowej, gdzie uczestnicy spotkania mogli wysłuchać  konferencji pani Marii Kryszpin, diecezjalnej Doradczyni Rodzin. Podczas gdy rodzice słuchali  świadectwa p. Marii, dzieci miały swoje zajęcia prowadzone przez animatorów muzycznych. Na zakończenie odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, poczęstunek i zabawa przy akompaniamencie pana Adama Sadeckiego.