Małżeńska randka

W parafii pw. św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli w Gorzycach odbyła się pierwsza Randka Małżeńska. Na spotkanie zgłosiło się 30 par małżeńskich z dekanatu gorzyckiego.  Świętowanie rozpoczęła Msza św., której przewodniczył ks. Mariusz Kozłowski. Na zakończenie Eucharystii każda para otrzymała indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Dalsza część spotkania miała miejsce w Domu Parafialnym, gdzie przy świecach, kawie, ciastku oraz nastrojowej muzyce, małżonkowie przypominali sobie minione chwile. Uczestnicy randki mieli również odpowiedzieć na czekające ich w kopertach zadania. Musieli m.in.: przypomnieć sobie swoje zaręczyny, opisać dzień ślubu czy wyjawić pięć cech, które kochają w partnerze. Zebrani małżonkowie mogli także wysłuchać świadectwa małżeństwa ze Stalowej Woli.

Spotkanie „Małżeńska randka” zostało zorganizowane przez Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie oraz parafię w Gorzycach.

Red.
Redakcja Diecezji Sandomierskiej w Internecie