Młodzi świadkowie Miłosiernego

Już w najbliższą sobotę, 20 czerwca, w Ożarowie odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodych. Organizatorzy zapraszają młodzież z całej diecezji do wspólnego przeżycia dnia modlitwy, świadectwa i radości pod hasłem „Młodzi świadkowie Miłosiernego”.

W programie przewidziano spotkanie z Wojciechem Czubą, koncert Edzio oraz Eucharystię pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Nitkiewicza. Szczególnym momentem będzie również przyjazd peregrynującego po diecezji obrazu Jezusa Miłosiernego.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.00 na Placu Koronacyjnym. Organizatorzy przypominają, że autokary i samochody należy kierować zgodnie z przygotowaną mapą parkingów i wskazaniami służb porządkowych. Dla autobusów wyznaczono parking przy ul. Partyzantów, natomiast samochody osobowe będą mogły korzystać z parkingu przy ul. Sandomierskiej.

Kapłani i opiekunowie proszeni są o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami organizacyjnymi dotyczącymi rejestracji, dokumentów uczestników, przebiegu liturgii oraz zasad bezpieczeństwa. Szczegółowe wytyczne znajdują się w załączonych materiałach.

Organizatorzy zachęcają, aby nie odkładać decyzji na ostatnią chwilę i wspólnie rozpocząć wakacje w atmosferze wiary, wspólnoty i nadziei.

PODZIEL SIĘ
Ks. Grzegorz Słodkowski
Rzecznik Diecezji Sandomierskiej
tel. 538 628 370
rzecznik@diecezjasandomierska.pl
Redaktor "Gościa Sandomierskiego"
http://sandomierz.gosc.pl/