Nominacje w Diecezji

– Biskup Ordynariusz mianował dziekanem Dekanatu Zawichojskiego, ks. mgr. lic. Tomasza Lisa, z pozostawieniem go na dotychczas sprawowanych urzędach.

– Biskup Ordynariusz mianował proboszczem parafii pw. św. Andrzeja Boboli i św. Antoniego Pustelnika w Dwikozach, ks. mgr. lic. Artura Barańskiego, Diecezjalnego Asystenta Akcji Katolickiej oraz dotychczasowego Wikariusza Parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nowo mianowany proboszcz pozostaje jednocześnie odpowiedzialny za opiekę duchową nad Akcją Katolicką Diecezji Sandomierskiej.

PODZIEL SIĘ
Ks. Jarosław Raczak
Student dziennikarstwa, idealista pragnący naprawiać świat. Oddany bez reszty ludziom. Miłośnik białego szaleństwa i nowych technologii. Stara się być – najlepszą z możliwych – wersją księdza. jarekraczak@gmail.com