Ważna informacja

Ze względu na niski poziom wody w Wiśle tegoroczne zakończenie nabożeństw majowych, tradycyjnie odbywające się podczas rejsu po rzece, zostaje przeniesione do ogrodu znajdującego się przy Centrum Diecezjalnym „Quo vadis”, Plac św. Wojciecha 4 w Sandomierzu.

Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 18.00, 31 maja (niedziela).

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych spotkanie odbędzie się w kościele seminaryjnym pw. św. Michała Archanioła.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.