Zapraszamy na majówkę

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo majowe kończące tegoroczne majówki, które odbędzie się w niedzielę, 31 maja, o godz. 18.00 w ogrodach przy Centrum Formacyjnym Quo Vadis w Sandomierzu (Plac św. Wojciecha 4).

Modlitwie będzie przewodniczył biskup Krzysztof Nitkiewicz, natomiast oprawę muzyczną zapewni schola parafialna z Rudnika nad Sanem pod opieką ks. Krystiana Kusztyba.

Wspólnie zgromadzimy się, aby, śpiewając Litanię Loretańską i pieśni maryjne, podziękować Matce Bożej za czas nabożeństw majowych i zakończyć ten szczególny miesiąc modlitwy Jej poświęcony.

Po nabożeństwie przewidziana jest dodatkowa atrakcja dla uczestników.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Sandomierza i okolic do wspólnej modlitwy oraz spotkania.