Zapraszamy na Sandomierski Rajd Papieski

W sobotę 13 czerwca br. odbędzie się XVII Sandomierski Rajd Papieski. Tym razem trasa powiedzie z Sandomierza przez Skotniki, Chodków Nowy, Długołękę do Osieka.

Rajd wystartuje z Bulwaru Marszałka Piłsudskiego o godz. 9.00. Biuro organizacyjne Rajdu będzie czynne od 8:00 do 8:45 /Bulwar Marszałka J. Piłsudskiego/.

Zakończenie Rajdu w Osieku ok. godz. 13.00.

Zgłoszenie, oświadczenia i regulamin imprezy można pobrać ze strony internetowej Urzędu Miasta w Sandomierzu – www.sandomierz.pl, MOSiR – www.mosir.sandomierz.pl

Zgłoszenia wraz z oświadczeniami należy składać osobiście w terminie od 1 czerwca 2026 r. do 12 czerwca 2026 r. (w godzinach 8:00-12:00) w MOSiR Miejski Stadion Sportowy ul. Koseły 3a lub elektronicznie e-mail: sekretariat@mosir.sandomierz.pl od 8 czerwca 2026 r. lub przed startem w biurze organizacyjnym rajdu na Bulwarze Marszałka J. Piłsudskiego.

Organizatorzy proszą o wyposażenie pojazdów w kaski ochronne, w szczególności dzieci oraz nakrycia głowy chroniące przed słońcem.

Organizator nie zabezpiecza transportu powrotnego osób i rowerów do Sandomierza.

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę.

PODZIEL SIĘ
Ks. Grzegorz Słodkowski
Rzecznik Diecezji Sandomierskiej
tel. 538 628 370
rzecznik@diecezjasandomierska.pl
Redaktor "Gościa Sandomierskiego"
http://sandomierz.gosc.pl/